o nas

Firma „P.P.H.U. STOLWIS” została założona w 1998 r. przez Wiesława Bełz, który do dzisiaj jest jej właścicielem. Firma nasza jest firmą rodzinną. Od prawie dziesięciu lat z właścicielem firmy pracuje jego dwóch synów, którzy pracują na produkcji przy budowie mebli ucząc się fachowego rzemiosła oraz zdobywają doświadczenie zawodowe. Zajmują się oni także ogólnym rozwojem firmy starając się wprowadzić do oferty nowe produkty, promując firmę w możliwy dostępny sposób ażeby dotrzeć do jak największego grona potencjalnych odbiorców.

Firma nasza jest niewielką firmą, w chwili obecnej zatrudnia 7 osób na produkcji. Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna pozwala nam szybko i sprawnie realizować dość spore zamówienia dla nawet najwybredniejszych klientów. Mogę tutaj jeszcze dodać że Wiesław Bełz, który jak wcześniej wspomniałem jest założycielem naszej firmy pracuje w branży meblarskiej od połowy lat osiemdziesiątych.

Jego wieloletnie doświadczenie w pracy w drewnie wiele razy pozwoliło nam realizować zamówienia technicznie trudne do wykonania na dodatek dla klientów o wysokich oczekiwaniach estetycznych.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli z drewna litego dębowego i jesionowego do salonu oraz sypialni. Produkowane przez nas meble cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Oprócz naszej standardowej oferty którą mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej www.stolwis.pl wykonujemy także meble według projektów i potrzeb naszych klientów. Część takich właśnie prac można również zobaczyć na naszej stronie w zakładce ”Nasze prace”.